Araç Filo Yönetimi Programı

Maliyet Denetleme ve Operasyonel Takip Sistemi

Filonuza ait tüm masrafları ve idari işleri raporlayın, denetleyin, sistem üzerinden yönetin.

Ritma Araç Filo Yönetimi ile kontrol sizde. Filonuzun tüm masraflarını denetleyin, operasyonel takibi eksiksiz yürütün.

Araç Filo Yönetimi Programı milyonlarca lira değerindeki filo araçlarınıza ilişkin her bir araç bazında maliyet / masraf analizlerinizi tüm detayıyla takip etmenizi sağlayarak araç filonuz hakkında vereceğiniz stratejik kararları destekler. Aracın sigorta, bakım/onarım, yakıt , lastik vb. maliyetlerini akıllı bir şekilde kaydederek sizi uyarması gereken noktalarda uyarır ve filo operasyon yönetiminizi optimum düzeye çıkarmanıza yardım eder.

Ritma Araç Filo Yönetimi özmal veya kiralık araçları olan şirketlerin başta yakıt ve servis giderleri olmak üzere tüm araç maliyetlerini çok boyutlu olarak denetlemesini sağlıyor. Sistem sayesinde idari işler birimince yürütülen operasyonel işlemleri raporlamanızı sağlıyor.
Araç ve Sürücü Bilgileri

Plaka, marka- model, donanım özelliklerden sürücülerinizin kan grubuna, araçların üzerindeki aksesuarlara kadar tüm detayları kayıt altına alın.

Yakıt Giderleri

Ne kadar yakıt aldığınızı , araç , personel ve departman bazında takip edin. Ritma Araç Filo Yönetimi, araçlarınızın yakıt giderleri ile ilgili ayrıntılı raporlar hazırlar.

Servis ve Bakım İşlemleri

Araçlarınızın servis giderleri, kalem kalem hangi malzemelerin değiştirildiği , işçilik ve hizmet tutarlarını ayrıntılarıyla kayıt altına alın, servis maliyetlerini raporlayın.

Trafik Cezaları-Kaza Tutanakları

Sürücülerinizin trafik cezalarını takip edin. Kaza tutanaklarını resimleriyle kayıt altına alın. Dilediğinizde sürücülerinizin ne kadar ceza aldıklarını bir tıklamayla görün..

OGS-HGS-Otopark-Otoyıkama

Ücretli geçiş noktalarından yapılan ödemeler, otopark ve oto yıkama noktalarında , plaka ,personel ve departman bazında masraf raporları alabilirsiniz.

Lastik Değişim Takibi

Sürücü güvenliği ve maliyetleri optimum seviyede tutun. Yaz ve kış lastiklerinin belli km aşımlarına bağlı olarak değişmesini kontrol altına alabilirsiniz.

Sigorta ve Vergiler

Trafik sigortası ve Kasko evraklarınızı eksiksiz olarak sistemde arşivleyebilir , geçmiş sorgulaması yapabilirsiniz. Poliçe bilgileriyle uyarı mekanizması ödemelerinizi hatırlatır.

Araç Muayene Takibi

Araç muayene günlerini kaçırmayın. Ritma Araç Filo Yönetimi ile nuayene tarihlerini program sizi uyarsın. Araç geçmiş muayene işlemlerini raporlayabilirsiniz.

Günlük Görev ve Kullanımlar

Araçlarınızı başlangıç ve bitiş km bilgileri ile birlikte hangi tarihte, kimin tarafından ne amaçla kullanıldığını kayıt altına alabilir, araç havuzunuzu doluluk durumunu izleyebiliriniz.

Aydınlı Giyim
Collezione
Tursan
Huawei Telekomünikasyon
Turex

Ritma Araç Filo Yönetimi
Demo programı
kullanmaya başla !

İdari işlerin filo yönetimi ile ilgili tüm süreçleri sistem üzerinden takip etmesini sağlar. Maliyetleri denetim altına alır. Filonuzdaki araçların şasi numaralarından, ruhsat bilgilerinden , donanım aksesuarına kadar tüm detayları kayıt altına alır. Yakıt alımlarından başlayarak, servis giderleri ve tüm filo maliyetlerini raporlar. Trafik cezaları- kaza tutanaklarını kayıtlar- denetler. Periyodik bakım, muayene , sigorta gibi tüm süreçlerle ilgili sizi uyarır.
Demo indir    Sorularım Var

Bize şimdi ulaşın .

+90 216 464 74 00 Uzman ekibimiz hazır !