Ritma Blog : Kurumsal Yazılım Çözümleri

 Ana Sayfa / Blog / Blog İçerik Listesi

Doğru İş Yazılımı Nasıl Seçilir ?

Yazılım almak başka satın almalara benzemiyor. Başka satın almalar şirketler için daha sık tekrar ettiğinden, geleneksel ürün alımları konusunda karar vericiler tecrübeli konu yazılıma gelince her zaman tekrar etmeyen ve yorumlanması derinlemesine bilgi gerektiren bir tedarik süreci var. ... « Devamını oku »

CRM Programı kullanan akıllı işletmeler

Çalışanlara zaman kazandıran, hata yapmaktan koruyan sistemler, işletmeye güven ve disiplin kazandırıyor. Bu güven duygusu kısa sürede güçlü bir şekilde müşterilere ulaşacaktır. Katma değer üreten işlere odaklanırken , belirsiz net olmayan hedeflerden, verimsiz ve gereksiz uğraşlardan, çalışanları kurtarmak lazım. ... « Devamını oku »

Nace Makina Ritma FLEX'i tercih etti.

Nace Makina 1952 den bu yana Endüstriyel tesis ve makina üretimi konusunda Türkiye'nin öncü kuruluşlarından NACE Makina'dayız. CRM yazılımı eğitim çalışmaları başladı. ... « Devamını oku »

Kalibre Boru ERP – CRM Projesi

Hazır ürün satışı olan firmalarda satış operayonu ve kurum içindeki iş akışı oldukça net. ancak üretim yapan firmalarda her bir sipariş birbirinden farklı ise, satış ve firma verimliliğini denetlemek çok boyutlu bir konu haline geliyor. ... « Devamını oku »

Referans Kimya, 6 yıl sonra yine Ritma dedi.

2010 yılında Ritma Teklif Programını tercih ederek müşterimiz olan Referans Kimya, 2016 ile birlikte Online Teklif Yönetimi'ne geçiş yaptı. ... « Devamını oku »

Gürhan Group'ta CRM Eğitim Toplantısındayız

Ritma Flex Online CRM Çözümünün Gürhan Group'ta devreye alınmasına öncülük eden Esra Akyıldız'a teşekkür etmek isteriz. Yeni işinde başarılar diliyoruz. ... « Devamını oku »